• Gruodžio 27d. įvykusio kalėdinio blic turnyro rezultatai.
  • Gruodžio 4-6 d. įvykusį turnyrą laimėjo Saulius Dambrauskas įveikęs Gintarą Finevičių, trečias – Linas Mikalauskas, laimėjęs prieš Audrių Šidlauską. Turnyro lentelė.
  • Spalio 2-4 d. įvykusį atvirą vasaros sezono uždarymo turnyrą laimėjo Arvydas Tverijonas, antras – Vaidas Mikaliūnas, trečias – Regimaldas Nemanis. Nuotraukos.
  • Dvejetų turnyrą – Šiauliai 2015 laimėjo Sauliaus Andriušaičio ir Tomo Vyšniausko pora įveikusi Nerijų Petkevičių ir Sigitą Ledžių. A/B pogrupių nugalėtojai – Audrius Šidlauskas ir Rokas Virbickas, antri Romas Paura ir Nikolajus Lebeda. Nuotraukos.
  • Rugpjūčio 28-30d. vykusį kviestinį teniso mėgėjų turnyrą laimėjo Arvydas Tverijonas finale įveikęs Amiraną Beržinską. Trečią vietą iškovojo Mindaugas Paškevičius laimėjęs prieš Audrių Šidlauską.
  • Rugpjūčio 22d. įvyko tradicinis Kosto Čygo dvejetų turnyras. Veteranų grupėje pirmą vietą iškovojo V.Mikaliūno ir N.Lebedos pora įveikusi S.Andriušaitį ir J.Šliogerį. Treti – J.Bajarinas ir S.Šimkus. Nuotraukos.
  • Vyrų vienetų turnyrą vykusį liepos 24-26 d. laimėjo Arvydas Tverijonas finale įveikęs Saulių Dambrauską, trečią vietą iškovojo Šarūnas Dužinas nugalėjęs Laimoną Senkų.
  • Šiaulių m. vasaros sezono atidarymo vienetų turnyrą (gegužės 29-31d.) laimėjo Arvydas Tverijonas įveikęs Amiraną Beržinską, trečias – Saulius Dambrauskas įveikęs Algirdą Gailių. Varžybų rezultatai. Nuotraukos.
  • Gegužės 1-ą dieną įvyko dvejetų blic turnyras. Dalyvavo 22 klubo nariai ir klubo svečiai.