Teniso turnyras - TOP16 Radviliškis, liepos 10-11d. Registracija 8687 45280

TRADICINIS VASAROS DVEJETŲ TURNYRAS ŠIAULIAI 2021: REGLAMENTAS. DALYVIAI. LENTELĖ.

Vasaros vienetų turnyras. REGLAMENTAS. DALYVIAI. LENTELĖ. 

Informacija dėl klubo ataskaitinio rinkiminio susirinkimo pateikta uždaroje klubo viber grupėje ir el. paštu. Jei kas nors iš klubo narių negavote, kreipkitės į klubo prezidentą. Čia galite pasiūlyti kandidatus į klubo prezidentus, o čia - juos peržiūtėti.

Priminimas klubo nariams ir kandidatams į klubo narius: kas dar nesumokėjote klubo nario mokesčio, tai galite padaryti pavedimu į klubo sąskaitą:

Šiaulių m. teniso klubas "Senas parkas"
Sąskaita: LT057180000001700217 EUR
Klubo nario mokestis - 120€

Atnaujintas klubo narių sąrašas skiltyje "Apie klubą".

 

  • Vyksta atviras dvejetų turnyras – nuostataiLentelė.
  • Vyksta komercinis dvejetų turnyras. Reglamentas ir informacija. Rezultatų lentelė.
  • Senjorų dvejetų teniso turnyro nugalėtojais tapo  P.Kriaučiūnas/R.Nemanis finale įveikę N.Lebedą/V.Balsį,  64 61. Bronzos medalius laimėjo S.Žičkus/D.Kazlauskas,  įveikę V.Jarkovą/V.Dambrauską  64 61, kuriems atiteko mediniai medaliai. Penktą vietą užėmė G.Gutkauskas/A.Dagys. Kiti turnyro dalyviai apdovanoti atminimo medaliais. Vyriausi turnyro dalyviai P.Kriaučiūnas ir V.Dambrauskas apdovanoti atminimo dovanomis ir II laipsnio sidabriniais 65+ teniso garbės diplomais už ilgaamžiškumą teniso aikštelėje, tokiais diplomais pagerbti ir N.Lebeda bei A.Lankauskas, bronziniai 60+ diplomai įteikti J.Bajarinui, D.Kazlauskui, V.Damulevičiui. Visiems senjorams linkime geros sveikatos ir naujų susitikimų teniso aikštelėse. Rezultatai.
  • Šiaulių m. Vasaros sezono uždarymo turnyro (rugsėjo 2-4d.) nugalėtoju tapo Arvydas Tverijonas, finale rezultatu 6:4 6:2 įveikęs Audrių Šidlauską. Trečią vietą iškovojo Saulius Dambrauskas.
  •  Liepos 8-10 dienomis vyko “Atviras Šiaulių m. vyrų vienetų turnyras”.
  • Liepos 6 d. vyko klubo blic dvejetų turnyras.
  • Gegužės 27-29 d. vyko vasaros sezono atidarymo turnyras. Rezultatai. Foto.
  • Balandžio 29 – gegužės 1d. vyko žiemos sezono uždarymo turnyras. Rezultatai bus paskelbti artimiausiu metu.
  • Kovo mėn. 19-20d. Šiaulių teniso mokyklos kortuose įvyko XIX-sis Tarptautinis Sutuoktinių teniso turnyras, kuriame dalyvavo  16 porų iš Latvijos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Radviliškio ir Šiaulių. Turnyrą laimėjo kauniečiai  Jlona(buvusi Jarkova) ir Gintaras Marazai finale 6/0 6/2 įveikę latvių porą iš Adaži. Treti liko šiauliečiai Irena ir Benas Kirstukai dramatiškoje kovoje 7/6 3/6 12/10 nugalėję vilniečius Violetą ir Saulių Stripeikas. Nugalėtojams ir prizininkams dovanas ir prizus įteikė TK “Optimistas” prezidentas Alfredas Lankauskas. Turnyrą organizavo Šiaulių TK OPTIMISTAS ir Šiaulių teniso m-kla. TURNYRO LENTELĖ IR NUOTRAUKOS.
  • Sausio 17d. vykusį Šiaulių miesto klubų “Optimistas” ir “Senas parkas” derbį laimėjo “Senas parkas”. Rezultatai.